Wtorek, 16. Styczeń 2018

Rozpoczynamy sezon narciarski

Wobec utrzymujących się od kilku dni sprzyjających warunków pogodowych, najbliższy czwartek 8 grudnia przynosi oficjalną inaugurację sezonu narciarskiego 2016/2017 na trasach Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku.
Trasa Skrzyczne

Tego dnia z myślą o miłośnikach zimowego szaleństwa uruchomiona zostanie popularna wśród narciarzy niebieska trasa Ondraszek, prowadząca ze szczytu Skrzycznego na Jaworzynę. Z kolei na sobotę 10 grudnia planowana jest inauguracja sezonu na trasie FIS. To jednak zależne jest przede wszystkim od warunków pogodowych, jakie panować będą na stoku w nadchodzących dniach.

Co istotne dla użytkowników tras COS-OPO w Szczyrku, również w tym sezonie kontynuowana jest współpraca ze słowacką spółką Tatry Mountain Resorts. To oznacza, iż podtrzymano opcję wspólnego karnetu narciarskiego na korzystanie ze stoków naszego Ośrodka oraz Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego. Ponadto, na tym samym poziomie w porównaniu do poprzedniej zimy zachowane zostały ceny poszczególnych typów karnetów.

Szczegółowo cennik przedstawia się następująco:

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 1925