Sobota, 21. Październik 2017

SnowFest Festival już za dwa tygodnie

Zbliża się impreza pod nazwą SnowFest Festival. 10 i 11 lutego br. część wydarzenia odbędzie się na terenie skoczni należącej do COS-OPO w Szczyrku, który jest jednym z partnerów eventu.
SnowFest Festival

Na szczycie skoczni Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku staną drużyny narodowe złożone z trzech zawodników. Sportowcy wystartują ramię w ramię z trzech najazdów, aby spotkać się na potężnym obiekcie śnieżnym, gdzie zmierzą się równolegle z trzema przeszkodami – potężną skocznią Big Air, brawurową kompozycją Raili oraz pięciometrowym Quarter Pipem. Poza pierwszymi drużynowymi mistrzostwami Air Strike na kibiców czekają także indywidualne zawody Big Air.

Tymczasem zamknięty został muzyczny program tegorocznej edycji SnowFest Festivalu, który zgromadzi łącznie na scenie Amfiteatru 22 artystów z Polski i zagranicy. Potwierdzono udział zespołów i artystów nurtów muzyki elektronicznej i hip-hop’owej, w tym wywodzący się z Australii Pendulum razem z MC VERSE na wokalu. Brytyjczycy z  Nero wraz z hipnotyzującą wokalistką Alaną Watson. Energetyczny Nu:Tone i MC Wrec jako reprezentanci świątyni drum&bass’owych brzmień – wytwórni Hospital Records, a także A.Skillz reprezentujący brytyjską scenę breakbeat, hip-hop i new-funk. Oprócz tego na trzech muzycznych scenach zobaczymy polskich artystów i wykonawców, w tym m.in. JÓGA, Rosalie., Novika & Mr. Lex, Last Robots, Ros, BC, Squal, Nowosad, Biernaski, Ginee i Benito. Do składu dołączyli także raper P Money, czołowy przedstawiciel brytyjskiej sceny grime, Ten Typ Mes – jeden z najoryginalniejszych i najbardziej utalentowanych polskich raperów oraz grupa Łąki Łan, czyli jedyny “czynny wulkan” pozytywnej energii w Polsce, którego erupcji możemy spodziewać się w Szczyrku.

Przypomnijmy, że w ciągu dwóch dni, w których odbywa się SnowFest Festival widzom zaprezentują się najlepsi riderzy – zarówno snowboardziści, jak i narciarze free ski, a także polscy i zagraniczni artyści. Poza zawodami i koncertami odbędą się warsztaty muzyczne – Art of Mixing, food market i inne wydarzenia towarzyszące.

Szczegółowe informacje odnośnie imprezy oraz cen biletów można znaleźć pod adresem internetowym organizatora: www.snowfest.pl.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 3036