Sobota, 21. Październik 2017

Filmowa zapowiedź SnowFest Festival

Zapraszamy na SnowFest Festival – wyjątkową imprezę, która łączy w sobie muzykę z rekreacją i gwarantuje znakomitą zabawę i już za tydzień odbędzie się w Szczyrku.
SnowFest Festival

Już 10 i 11 lutego w Szczyrku wystąpi 22 artystów z Polski i zagranicy, reprezentujących różne nurty muzyki elektronicznej i hip-hop’u. Adrenalinę podniesie wszystkim podniebne show podczas zawodów sportów ekstremalnych snowboard i freeski na terenie skoczni narciarskiej COS-OPO w Szczyrku. Tu właśnie w szranki staną najlepsi riderzy, aby zaprezentować swoje podniebne akrobacje. Atrakcji będzie zresztą o wiele, wiele więcej. Bo w ramach festiwalu będzie można odwiedzić pierwszy w Szczyrku zlot Food Trucków, kino festiwalowe, a w nim najciekawsze dokumenty National Geographic, jak również skorzystać z mnóstwa konkursów przygotowanych specjalnie na tę okazję w Wedel Music Igloo.

Szczegółowe informacje odnośnie imprezy oraz cen biletów można znaleźć pod adresem internetowym organizatora: www.snowfest.pl. Poniżej filmowa zapowiedź wydarzenia.

    Wideo

  • SnowFest Festival

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 769