Piątek, 19. Styczeń 2018

Zawody dla amatorów na Skrzycznem

Kompleks narciarski na stoku Skrzycznego, należący do Centralnego Ośrodka Sportu - Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku, będzie w najbliższy piątek miejscem rywalizacji narciarzy i snowboardzistów.
Skrzyczne

Końcem stycznia na trasie Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego rozpoczęło się „Grand Prix Szczyrku 2017”, które kontynuowane było również w pierwszy piątek lutego. Po dwutygodniowej przerwie miłośnicy zimowych szaleństw mają szansę, by do zawodów powrócić. W godzinach porannych w piątek 17 lutego na trasie Skrzyczne Doliny rozpocznie się trzecia odsłona cyklu. Zawodnicy powrócą tu końcem marca na finałowe zawody.

Dla przypomnienia, regulamin przewiduje możliwość rywalizacji na stokach zlokalizowanych w Szczyrku zarówno w narciarstwie, jak i snowboardzie. W ramach każdych zawodów odbywa się zależnie od warunków na stoku 1 lub 2 przejazdy slalomu giganta. W klasyfikacji łącznej cyklu brane pod uwagę są 3 najlepsze czasy uzyskane przez zawodnika, wymagany jest jednocześnie start w minimum połowie przewidzianych w harmonogramie odsłon. Najlepsi otrzymają dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe.

Cykl „Grand Prix Szczyrku” organizowany jest przez Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku. Partnerami są ośrodki narciarskie: Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku, Szczyrkowski Ośrodek Narciarski oraz Beskid Sport Arena.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 886