Niedziela, 19. Listopad 2017

Piłkarski turniej

W najbliższą sobotę 13 maja w samo południe rozpocznie się na stadionie COS-OPO w Szczyrku turniej piłkarski, w którym uczestniczyć będą czołowi w kraju zawodnicy rocznika 2008.
Piłka nożna

Na boisku piłkarskim ze sztuczną nawierzchnią rozegrana zostanie rywalizacja młodych adeptów piłki nożnej z rocznika 2008, w ramach półfinałowego turnieju mistrzostw Polski oddziałów szkółki Football Academy. Rolę gospodarza na obiekcie Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku pełnić będzie bielski Football Academy, który w zawodach systemem spotkań „każdy z każdym” zagra przeciwko rówieśnikom z Leszna, Wałbrzycha, Opola i Cieszyna. Z pięciu zespołów awans do czerwcowych finałów w Opolu uzyskają dwie najlepsze ekipy. O kolejności w tabeli zdecyduje nie liczba wygranych meczów, czy wywalczonych punktów, ale stosunek bramek strzelonych do straconych, co gwarantuje wysoką jakość piłkarską na przestrzeni całego turnieju.

Futbolowej rywalizacji, która z pewnością przybyłym kibicom dostarczy niemałych emocji, będzie można przyglądać się w sobotę 13 maja od godziny 12:00.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 907