Niedziela, 19. Listopad 2017

Tydzień Kultury Beskidzkiej z naszym udziałem

Szczyrk jest jednym z miast, w którym rozpoczął się końcem lipca 54. Tydzień Kultury Beskidzkiej. Jako partner wydarzenia uczestniczy w nim również w tym roku Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku.
TKB na COS

Tydzień Kultury Beskidzkiej to największa w kraju i jedna z najbardziej uznanych imprez folklorystycznych na świecie. Gromadzi każdego roku ponad 100 zespołów pieśni i tańca z blisko 30 państw różnych kontynentów, około 4 tysiące tancerzy, śpiewaków i muzyków, a nade wszystko liczną widownię zjeżdżającą na ten czas w Beskidy, by uczestniczyć w koncertach, pokazach i atrakcjach towarzyszących.

54. edycję przedsięwzięcia zaplanowano w terminie od 29 lipca do 6 sierpnia br. Partnerem imprezy odbywającej się w Szczyrku, której główne akcenty mają miejsce w godzinach wieczornych na terenie amfiteatru „Skalite”, został Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku. Podczas TKB nasz Ośrodek widoczny jest przede wszystkim poprzez ekspozycję kanapy wprost z nowoczesnego odcinka kolei linowej na Skrzyczne.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 296