Sobota, 16. Luty 2019

Widowiskowo na skoczni

W najbliższy piątek i sobotę wato wybrać się do Szczyrku, by uczestniczyć w tegorocznej edycji festiwalu sportów zimowych i muzyki pod nazwą „SnowFest Festival”.
SnowFest Festival

Istotnym elementem dwudniowego wydarzenia – 9-10 lutego – będzie część sportowa, którą wzorem edycji poprzedniej przewidziano na terenie skoczni należącej do Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku. Uczestnicy rywalizacji w ramach „SnowFest LongAir Games” będą wykonywać tu widowiskowe tricki na łagodnej i prostej konstrukcji, umożliwiającej długi, ale zarazem bezpieczny skok.

„SnowFest Festival” to również liczne występy na scenie szczyrkowskiego Amfiteatru, gdzie wystąpią gwiazdy światowej i polskiej muzyki. Swój przyjazd do Szczyrku zapowiedzieli m.in. muzycy zagraniczni, jak Camo&Krooked, DJ Zinc, Toddla T oraz artyści polscy – Otsochodzi, Dwa Sławy, czy Łąki Łan.

Więcej informacji o imprezie, której COS-OPO w Szczyrku jest partnerem uzyskać można na stronie internetowej wydarzenia pod linkiem: https://snowfest.pl/pl/.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 1490