Czwartek, 24. Styczeń 2019

Z Beskidów do reprezentacji

Obiekty Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku będą już od najbliższego piątku miejscem realizacji piłkarskich treningów w ramach projektu „Z Beskidów do reprezentacji”.
Boisko COS

W ostatni dzień sierpnia powołana do życia fundacja Sport Forte zainauguruje działania o charakterze treningowo-szkoleniowym, przeznaczone dla dzieci z roczników 2007-2009. Tak rozpocznie się nabór do kompleksowego piłkarskiego projektu „Z Beskidów do reprezentacji”.

Harmonogram testów – 31.08.2018 r. (piątek):
- godz. 16:00-17:15 – rocznik 2007
- godz. 17:15-18:30 – rocznik 2008
- godz. 18:30-19:45 – rocznik 2009

Miejsce: obiekty Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich, 43-370 Szczyrk, ul. Plażowa 8.

– Rodzice wiedzą, na jakie trudności napotyka młody sportowiec na swojej drodze rozwoju sportowego. Dlatego głównym celem fundacji jest wspieranie ich talentu oraz zarażanie sportem jak najszerszej grupy dzieci – zgodnie podkreślają założyciele fundacji. – Z perspektywy rodziców pragniemy inicjować działania i wspierać nasze pociechy, aby jak najliczniejsze grono młodzieży osiągnęło swój osobisty sukces i przeżyło wspaniałą przygodę ze sportem. Dziecięca radość i ich marzenia determinują nasze działania, dlatego zapraszamy wszystkich do współpracy i podejmowania inicjatyw dla dobra dzieci – dodają.

Zawodnicy zakwalifikowani do projektu po treningu selekcyjnym, zostaną podzieleni na trzy grupy (maksymalnie 18 zawodników). Treningi odbywać się będą dwa razy w tygodniu – trening piłkarski 90 minut + 20 minut zajęcia dodatkowe.

Ponadto organizatorzy przewidują:
- zajęcia z dietetykiem, fizjoterapeutą i psychologiem
- raz w miesiącu mecz kontrolny
- udział w turniejach
- obozy zimowe i letnie

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 1029