Sobota, 16. Luty 2019

Rozmawiano o trasach narciarskich

W Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku odbyło się wyjazdowe posiedzenie Komisji Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Cieszyńskiego, które dotyczyło realizacji projektu modernizacji tras narciarskich na Kubalonce.
Komisja w COS OPO Szczyrk

Dyrektor COS-OPO w Szczyrku Ireneusz Furczyk zaprezentował szczegółowo koncepcję inwestycji z myślą o narciarstwie klasycznym oraz biathlonie na Kubalonce, przedstawiając jej najistotniejsze aspekty. Po prezentacji zaproszeni goście wzięli udział w dyskusji, spora część pytań dotyczyła kwestii technicznych związanych z modernizacją tras.

W spotkaniu Komisji uczestniczyli również m.in. prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner, przedstawiciele Polskiego Związku Biathlonu,  burmistrz miasta Wisła Tomasz Bujok i reprezentanci gminy Istebna. Posiedzenie prowadziła przewodnicząca Komisji Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Cieszyńskiego Łucja Michałek.

Kilka dni temu trasy na Kubalonce wizytował wiceminister sportu Jan Widera, który spotkał się z przedstawicielami środowiska narciarskiego oraz trenerami i zawodnikami.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 618